artboard 1
artboard 2
artboard 3
artboard 4

Veebiagentuur Wixter

Facebook Ads haldusteenus

Kiirem ja efektiivsem viis saada uusi kliente ning suurendada käivet

hero image

Miks valida Wixter?

Kogenud reklaamihaldur

Väldi vigu, mis võivad kalliks maksma minna! Valides Wixteri võid olla kindel, et Sinu kontot haldab kogenud spetsialist, kes tunneb FB Business Manageri kui oma viit sõrme, oskab lahendada tehnilisi probleeme ning teab, kuidas tulemusi saada.

Tulemustele orienteeritud

Ära usalda agentuure, kes peidavad end klikkide, vaatamiste, CPC, CPM või teiste sarnaste mikronäitajate taha. Meie eesmärk on saada parim ROI ehk tootlus Sinu investeeringule.

Kuupõhine arveldus

Sinu rahulolu on meile tähtis! Soovime, et meie koostöö sujuks ja saaksid rahus keskenduda oma ettevõtte arengule. Seetõttu ei küsi me iga liigutuse eest raha, vaid lepime kokku kuupõhise hinna. Hind sõltub töö mahust ja eesmärkidest.

CASE STUDY

60% kõrgem käive juba
esimese kuuga

Klient tegi koostööd teise agentuuriga ning kurtis, et ROAS on alates septembrist olnud pidevas langustrendis.  Alustasime tööd veebruaris ning juba esimesel kuul saime ROASi
5-lt tagasi 8-le ehk suurendasime käivet 60,4% võrra. Kusjuures tulemus saavutati vaid tänu oskuslikumale kampaaniate haldamisele (kampaaniate struktuur ja ad set seaded), uut reklaamsisu ei kasutatud.

 

ROAS (return on ad spend) ehk reklaamikulude tootlus
Facebook Ads Manager: veebruarikuu tulemused

Facebook Ads haldusteenus

Mida teenus sisaldab?

Facebook Pixel'i seadistamine

Vaatame üle, et Facebook Pixel oleks paigaldatud ja träkiks kõiki konversioone õigesti. Vajadusel seadistame ja parandame vead.

Kampaaniate optimeerimine

Loome ja optimeerime kampaaniaid vastavalt Sinu ettevõttele väljatöötatud strateegiale. Jälgime, et iga kulutatud euro oleks jaotatud võimalikult efektiivselt.

E-poed: dünaamilise reklaami seadistamine

Näitame reklaami toodetest, mida klient on Sinu e-poes vaadanud, kuid on jätnud ostmata.

Copywriting ja lihtsamad reklaamidisainid

Ilma lisakuluta! Kui Sul juba on pilte ja videosid, mida saaksime oma töös kasutada, siis visuaali loomisega kaasnevaid kulutusi ei lisandu.

Remarketing ehk taasturundus

Seadistame remarketing kampaaniad, et jõuda potentsiaalsete ja/või olemasolevate klientideni, kes on Sinu saiti juba külastanud.

Põhjalik ülevaade tulemustest

Monitoorime, analüüsime ja teeme igakuise kokkuvõtte kampaaniate tulemustest. Soovi korral teeme ka strateegia konsultatsiooni.

Tutvusta meile oma veebilehte!

"Suurem reklaamieelarve ei garanteeri suuremat käivet"

Tegelikult oleneb tagasiteenitav tulu väga palju ka reklaamihalduri kogemusest. Ma olen näinud kontosid, kus klient on eelarvet tunduvalt suurendanud, kuid kuu lõpuks tagasi teeninud isegi vähem kui eelnevatel kuudel, mil eelarve oli väiksem (täpselt nagu ülaltoodud näites). Seega suurem eelarve ei garanteeri alati paremaid tulemusi. Kogenud reklaamihaldur teab, kuidas tüüpvigu vältida ning iga euro maksimaalselt tööle panna.

Päringuvorm

Võta ühendust

Soovid alustada koostööd? Tekkis küsimusi?
Täida allolev vorm või saada email aadressil info@wixter.ee.
Vastame esimesel võimalusel ehk mitte hiljem
kui kahe tööpäeva jooksul.

  Kas juba teete Facebook reklaami?

  Kuidas soovid, et võtaksime ühendust?

  HelistaSaada e-mail

  Facebook reklaami KKK

  • Sinu kliendid on Facebookis ja/või Instagramis
  • Sa tahad, et tulemused oleksid mõõdetavad
  • Sinu ettevõttel juba on Facebooki ja/või Instagrami leht
  • Sa tahad, et Sinu pakkumine jõuaks õige sihtgrupini kiiresti
  • Sinu konkurendid teevad Facebook reklaami
  • Sinu orgaanilised sotsiaalmeedia postitused ei levi piisavalt paljude inimesteni
  • Sinu eesmärk on saada uusi kliente ja konversioone, mitte vaid klikke, meeldimisi ja kommentaare
  • Tahad jõuda kindla sihtgrupini (näiteks nendeni, kes on Sinu saiti hiljuti külastanud, kuid pole veel tehinguni jõudnud)

  Vastasid jaatavavalt vähemalt kolmele ülaltoodud punktile? 

  Kui Sa veel Facebookis või Instagramis reklaami ei tee, siis nüüd on õige aeg sellega alustada. Uuri, miks valida Wixter.

  Vastus on väga lihtne: Facebook on maailma suurim sotsiaalmeediavõrgustik ja tõenäoliselt üks tõhusamaid kanaleid jõuda ka Sinu sihtgrupini. Facebookil on tohutus koguses andmeid nii Sinu, Su pere kui ka sõprade kohta. Kõlab hirmuäratavalt, kuid kasulik meile ehk ettevõtetele. Facebook Business Manageri üks võimsamaid tööriistu on lookalike audiences ehk sarnased sihtgrupid, mille abil on võimalik luua valitud sihtrühmaga sarnast segmenti. Nii saad luua näiteks segmente, mis on väga sarnased juba olemasolevate klientidega. Kuna Facebook omab ka Instagrami, siis saab Facebook Ads Manageri alt sihtida ka Instagrami kasutajaid. 

  Ei. Ükski professionaalne kontohaldur ei vajuta “Boost” nuppu. Põhjuseid on palju ja nendest siinkohal süvitsi juttu ei tee. Facebooki reklaamikampaaniate loomine ja haldamine käib Facebook Business Manageri alt, mis on tegelikult eraldiseisev platvorm. 

  Jah, see on täiesti võimalik, kuid soovitan alustuseks investeerida piisavalt aega platvormi õppimisele ning võimalusel otsida ka mentor. Vastasel juhul võid teha palju vigu, mis võivad pikemas plaanis osutuda kulukamaks kui kogenud kontohalduri või agentuuri palkamine.  Suurimad vead on näiteks puudulik reklaamisisu, ebasobiva strateegia valimine ja konversioonide vale seadistamine või seadistamata jätmine. Loe ka artiklit 3 tüüpilist viga, mida Facebookis reklaamimisel vältida (+ näpunäited).

  Eelarve suurus sõltub suuresti eesmärgist, reklaamitavast tootest või teenusest ja turust. Näiteks Eestis kulub sama eesmärgi saavutamiseks tunduvalt vähem kui suurtel turgudel (nt USA), sest konkurents on väiksem. 

  Kui Sa pole Facebook reklaami varem teinud, siis kirjuta meile ning aitame välja selgitada optimaalseima eelarve. 

  Wixter.ee kasutab küpsiseid. Loe lähemalt